virastaran.net/a/11897

نتیجهٔ ارزشیابی هر ملاک و همچنین نتیجهٔ…

آموزش, تمرین, کلیشه‌کُشی, ویرایش زبانی, ویرایش و درست‌نویسی

ناویراسته: نتیجهٔ ارزشیابی هر ملاک و همچنین نتیجهٔ ارزشیابی هر حوزه در سطوح مطلوب و نسبتاً مطلوب و نامطلوب گزارش داده شده است. می‌توان با استفاده از نشانگر‌های هر ملاک به نقایص موجود پی برد و از طریق اصلاح آن، سطح ملاک و به‌تبع آن سطح حوزه را به سطح مطلوب نزدیک کرد.

درنگ: نتیجهٔ ارزشیابی هر ملاک و همچنین نتیجهٔ ارزشیابی هر حوزه در سطوح مطلوب و نسبتاً مطلوب و نامطلوب گزارش داده شده است. می‌توان با استفاده از نشانگر‌های هر ملاک به نقایص موجود پی برد و از طریق اصلاح آن، سطح ملاک و به‌تبع آن سطح حوزه را به سطح مطلوب نزدیک کرد.

ویراسته: نتیجهٔ ارزشیابی هر ملاک و همچنین نتیجهٔ ارزشیابی هر حوزه، با ملاک مطلوب و نسبتاً مطلوب و نامطلوب گزارش داده شده است. می‌توان با استفاده از نشانگر‌های هر ملاک، به نقایص موجود پی برد و از طریق اصلاح آن، ملاک و به‌تبع آن سطح حوزه را به میزان مطلوب نزدیک کرد.

گزارش: تکرار کلیشه‌وار «سطح» به متن آسیب زده بود که اصلاحش کردم.

مقالات پیشنهاد شده

1 دیدگاه. دیدگاه خود را ثبت کنید

 • حسین ابراهیمی
  4دی 1396، 09:28

  نتیجهٔ ارزشیابی هر ملاک و همچنین نتیجهٔ ارزشیابی هر حوزه، با ملاک مطلوب و نسبتاً مطلوب و نامطلوب گزارش داده شده است. می‌توان با استفاده از نشانگر‌های هر ملاک، به نقایص موجود پی برد و از طریق اصلاح آن، ملاک و به‌تبع آن سطح حوزه را به میزان مطلوب نزدیک کرد.
  به‌نظرم «ملاکِ» دوم را تغییر دهید به یک هم‌معنایِ دیگر؛ چون آدم «ملاک»‌ها را با هم قاطی می‌کند:
  نتیجهٔ ارزشیابی هر ملاک و همچنین نتیجهٔ ارزشیابی هر حوزه، با سنجۀ مطلوب و نسبتاً مطلوب و نامطلوب گزارش داده شده است. می‌توان با استفاده از نشانگر‌های هر ملاک، به نقایص موجود پی برد و از طریق اصلاح آن، ملاک و به‌تبع آن سطح حوزه را به میزان مطلوب نزدیک کرد.

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پُر کردن این بخش الزامی هست
پُر کردن این بخش الزامی هست
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست
کپی شد