کاربر گرامی، لطفاً نکات زیر را برای استفادهٔ بهینه از خدمات فروشگاه به‌دقت رعایت کنید. ورود کاربر به فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» و ثبت سفارش در هر زمان، به‌معنای پذیرفتن تمامی قوانین فروشگاه اینترنتی «ویراسـتاران» است. قوانین مندرج در این صفحه، جانشین تمامی توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

قوانین عمومی

تمامی قوانین فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است. متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج و خدمات فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمرشما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» اقدام می‌کند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که از خدمات فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» استفاده می‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‌کنید یا به فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» ایمیل می‌زنید، این ارتباطات به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود. در صورتی که درخواست شما با رعایت تمامی اصول باشد، شما موافقت می‌کنید که فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» به‌صورت الکترونیکی (از طریق ایمیل و سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین برای اطلاع‌رسانی رویدادها و خدمات، امکان دارد فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» برای اعضای تارنما، ایمیل یا پیامک بفرستد. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت این‌گونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت در خبرنامهٔ فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» را در پروفایل خود لغو کنند.

شمارهٔ ۳۰۰۰۷۶۵۴۳۲۱۸۲۱ تنها شماره‌ای است که فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک می‌فرستد. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» با هر شمارهٔ دیگری تخلف و سوءاستفاده از نام فروشگاه اینترنتی «ویراسـتاران» است. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً برای پیگیری قانونی، آن را به info@virastaran.net اطلاع دهید.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات تارنما استفاده می‌کنند، احترام می‌گذارد و از آن محافظت می‌کند. فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» متعهد می‌شود در حد توان، از حریم شخصی کاربران دفاع کند و در این راستا تکنولوژی ضروری برای هرچه مطمئن‌تر و امن‌تر شدن استفاده از تارنما را به‌کار بگیرد. کاربر با استفاده از فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران»، رضایت خود را از این سیاست نشان می‌دهید.

همهٔ مطالب در دسترس از طریق هریک از خدمات فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» است. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» به‌دنبال می‌آورد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به‌معنای روز شنبه تا چهارشنبهٔ هر هفته، به‌استثنای تعطیلات عمومی در ایران است. تمامی سفارش‌های ثبت‌شده در طول روزهای کاری، در اولین روز کاری بعد پردازش می‌شود. نیز سفارش‌های ثبت‌شده در روزهای غیرکاری در روز کاری بعد پردازش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی تارنمای «ویراسـتاران» به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز، امکان ثبت سفارش می‌دهد‌؛ ولی از ساعت ۹ صبح تا ۱۷بعدازظهر روزهای کاری، امکان پاسخ‌گویی و پیگیری و ارسال سفارش‌ها با تماس با شمارهٔ ۲ ۹۹۶ ۱ ۶۶۹ ۰۲۱ وجود دارد.

تمامی سفارش‌های ثبت‌شده در فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» به‌وسیلهٔ ارسال کد سفارش از طریق پیامک و پیش‌فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‌گیرد. فروشگاه اینترنتی تارنمای «ویراسـتاران» همواره در ارسال و تحویل سفارش‌های ثبت‌شده، دقت و تلاش خود را به‌کار می‌گیرد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌گذاری، حق لغوکردن آن سفارش یا استرداد وجه سفارش برای فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» محفوظ است. البته مشتری می‌تواند به‌جای کالای بدون موجودی، محصول دیگری را انتخاب کند.

فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» مجاز است بدون اطلاع قبلی، سفارش‌گیری جدید را متوقف کند. البته تمامی سفارش‌های ثبت‌شده قبل از توقف سفارش‌گیری، پردازش و ارسال خواهد شد. حق قطع فروش تمامی یا بخشی از محصولات بدون اطلاع قبلی، به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا، برای فروشگاه تارنمای «ویراسـتاران» محفوظ است.

فهرست